Makale Yazarlığı Yaparak Para Kazanmak | Makale Yazarak Para Kazanmak

Makale yazarlığı ile 

İnternetten para

kazanma

Hepinize merhaba dostlar bu yazımda sizlere makale yazarlığı ile para kazanmak hakkında bilgi vereceğim

Makale yazarlığı nedir 

Son zamanlarda geleceğin yeni mesleği olma safhasına çıkan makale yazarlığı internetten para kazanmanın yeni yolu olmuştu.Makale yazarlığı bir konu haber vb.birşey hakkında yazılan yazılardır. Her çesit konuda yazıla bilinen makalelerin sınırı yoktur. Makale yazarlığı bazı  forumlarda bulunan ilan bölümünden yapılır. Nasıl yani ?

Arkadaşlar bazı kişiler siteleri için olsun blogları için oldun makalelere ihtiyaç duyarlar bu nedende ötürü bazı forumlara yada sitelere ihtiyaçları olduğu makalelerle ilgili ilan veriri ve makale yazarı bulurlar. Makale yazarlığı nasıl yapılır derseniz arkadaşlar makale yazarlığı için word belgesini azda olsa bilmeniz gerekmektedir. Bilmiyorsanızda araştırıp öğrenmelisiniz makale yazarlığı yapmak için tek gerekenler bilgisayar veya telefon ve internet peki hangi forumlar da makale yazarlığı bölümü bulunuyor arkadaşlar cevabı çok olan bir soru bu bir sürü forum sitesi var ama        WM ARACI diye bir forum siyesi varki tamda makale yazmak için en iyi forumdur .

Bu foruma hemen ücretsiz bir şekilde kayıt olduktan sonra ilanlar bölümünden makale yazarlığı bölümü var orada birçok ilan bulabilirsiniz. Bir tane seçtikten sonra ilan sahibine özel mesaj atarsanız sizd dönüş yapacaktır. Ve size konunuzu verecektir. Peki bu işi yaptım nasıl para çekerim bunun da basit bir cevabı var elbet

Arkadaşlar makale yazarlığında fiyat 100 kelimesi 1 tl den hesaplanır yani her bir kelimeniz 1 kuruş günde 1000 kelime yazsanız 10 tl günde 10000 kelime yazsanız 100tl bu size kalmış ödemelerde ilanı aldığınız kişi ile isterseniz kredi kartı ile isterseniz başka bir yöntem ile paranızı gönderecektir.

MAKALE YAZARLIĞI YAPARKEN DİKKAT

Arkadaşlar makale yazarlığı yaparken sakın internetten kopyala yapıştır yapmayın bunları hemen buluyorlar eğer yaparsanız forumdanda banlanırsınız zaten bir düşünün siz kopyalama yapıştırma yapıyorsunuz ama onlar yapamıyor dimi bu kadar sivzizekalı olmayalım arkadaşlar

Arkadaşlar daha çok bilgi istiyorsanız sitemdeki master kazancı aldığınızda hem orada uygulamalı anlatım var hemde yazılı alırsanız birde benden sınırsız yardım kazanabirisiniz.

 

Rate this post

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir